Álláspályázat Ügyfélszolgálati adminisztrátor munkakör betöltésére.

2022. május 27.

A Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt

(Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zs. u. 70.) az alábbi munkakörben keres munkavállalót:

Ügyfélszolgálati adminisztrátor

Feladatok:

  • A szakmai terület napi működésével összefüggő adminisztratív feladatok ellátása;
  • Levelezéssel és dokumentumkezeléssel kapcsolatos teendők ellátása;
  • Dokumentumok érkeztetése, iktatása, továbbítása az illetékes terület részére;

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Irodai adminisztrációban szerzett 2-4 éves szakmai tapasztalat;
  • Kedves, segítőkész személyiség
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok

A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével hvszzrt@hvszzrt.hu

e-mail címre várjuk.