Álláspályázat Számviteli ügyintéző munkakör betöltésére.

2022. május 27.

A Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt

(Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zs. u. 70.) az alábbi munkakörben keres munkavállalót:

Számviteli ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Bank könyvelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való részvétel, egyeztetések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés a helyzetnek megfelelően
  • Precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Pénzügyi-, számviteli-, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, alapos Excel ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok

A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével hvszzrt@hvszzrt.hu

e-mail címre várjuk.