Álláspályázat Informatika-szerver üzemeltető munkakör betöltésére.

2022. május 31.

Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt.

Informatika – szerver üzemeltető

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerverek üzemeltetése (Active Directory, Exchange, Linux, Web, Adatbázis, stb.),
  • Szerverek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése,
  • Adatmentési folyamat működtetése, felügyelete,
  • Projekthez kapcsolódó eszközök konfigurálása, konfigurációk összeállítása,
  • Információbiztonság,
  • Folyamatok, konfigurációk dokumentálása,
  • Szerver infrastruktúra teljes körű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárítása,
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltetése, aktív eszközök konfigurálása (DLink, Mikrotik),
  • Optikai hálózat üzemeltetése, vezeték nélküli hálózatok kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú diploma,
  • Szakmai területen végzett tapasztalat minimum 3 év,
  • Microsoft kliens- és szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Hálózati ismeretek, hálózati eszközök konfigurálásában való jártasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Mikrotik Router OS mélyebb szintű ismeret,
  • Linux szerver ismeret,
  • Honlapüzemeltetésben szerzett tapasztalatok, honlapszerkesztésben szerzett tapasztalat,
  • Docker konténerizációs környezet ismeret,
  • OTRS ismeret,
  • Proaktivitás,
  • Stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • vállalati mobil telefon és laptop biztosítását,
  • változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokat,
  • dinamikus környezetet, fejlődő vállalati hátteret,
  • támogató csapatot, jó munkahelyi légkört.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével hvszzrt@hvszzrt.hu e-mail címre várjuk.